Sonden 2009 yılında kuruldu ve sektörde 20 yıllık tecrübeli uzmanı bir araya getirdi. Arıtma sektöründe müşteri ihtiyaçlarını esnek ve dinamik yapısı, teknolojik gelişmeleri ve üstün üretim kalitesiyle birleştirerek fiyat-kalite çizgisini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Şirket Katar Grubu bünyesinde 3000 m2 kapalı, 2000 m2 açık alan ile Gebze fabrikasında faaliyet göstermektedir. Sektörde Türkiye'nin önde gelen firması olup, kurum ve teçhizat imalat ve montaj tesisi kurulum ve bakım hizmetleri vermektedir.

KALİTE POLİTİKASI

BİOLAND ARITMA, ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sisteminin gerekliliklerini zamanında yerine getirmeyi, müşterilerinin isteklerini zamanında ve eksiksiz bir şekilde karşılamayı, sürekli iyileştirmeyi ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır
FQC 002
vision

VİZYONUMUZ

Bioland Arıtma, üstün tasarımı ve üstün ürün kalitesi ile su ve atık su üretim ekipmanları arasında bir ün kazanmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Misyonumuzu, ürünlerimizin kalitesinin artırılması ve tanınmış ulusal ve uluslararası standartlara göre üretim metodolojisinin sürekli gözden geçirilmesi olarak belirledik.

LK_Banner_Water_800_400_s_c1

Yorumlar kapatıldı.